Przejdź do głównej zawartości

ABOUT

Hejka!
Jest mi niezmiernie miło, że tu dotarłeś/-aś.

Mam na imię Magda i mam 20 lat. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Krakowa. Nad rozpoczęciem przygody z pisaniem bloga zastanawiałam się długo, bo prawie dwa lata. Przekonała mnie do tego Kasia, a także chęć podzielenia się swoją pasją z Wami.

Interesuję się kosmetykami, nie tylko do makijażu, ale również do pielęgnacji, a także modą, podróżami, gotowaniem i szeroko pojętą muzyką. Uwielbiam także czytać książki i pić herbatę litrami.

Chcę dzielić się z Wami tym co akurat przyjdzie mi do głowy. Nie lubię się ograniczać, zważając na fakt, że mam milion pomysłów na minutę.

Jeśli jesteście ciekawi co jeszcze będzie się tu pojawiać to zapraszam do obserwowania, M.

Komentarze

Popularne posty

Czy to już pracoholizm?- moja historia

Kolejny dzień wygląda tak samo, poświęcony tylko pracy, bo przecież nie ma nic poza nią. Każda wolna chwila poświęcona na pracę, niby pod pretekstem bycia na bieżąco ze wszystkim, bycia jak najlepszą.

A może czekoladę?

Czekoladę mogę jeść całymi dniami, o każdej porze dnia i nocy. Im  większa tabliczka tym lepiej :) Jednak ta czekolada nie należy do jadalnych- przynajmniej ja nie próbowałam. Pomimo tego i tak zaliczam ją do kategorii, którą uwielbiam- PALETY CIENI <3

100% naturalny

Od jakiegoś czasu nastała moda nie tylko na jedzenie zdrowo, bycie fit, ale też i na kosmetyki naturalne. Choć mogłoby się wydawać, że polski rynek jest ubogi w te produkty to nic bardziej mylnego. Możemy pochwalić się wieloma znanymi markami, np.: SYLVECO, RESIBO, PURITE, CLOCHEE.