Przejdź do głównej zawartości

ABOUT

Hejka!
Jest mi niezmiernie miło, że tu dotarłeś/-aś.

Mam na imię Magda i mam 20 lat. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Krakowa. Nad rozpoczęciem przygody z pisaniem bloga zastanawiałam się długo, bo prawie dwa lata. Przekonała mnie do tego Kasia, a także chęć podzielenia się swoją pasją z Wami.

Interesuję się kosmetykami, nie tylko do makijażu, ale również do pielęgnacji, a także modą, podróżami, gotowaniem i szeroko pojętą muzyką. Uwielbiam także czytać książki i pić herbatę litrami.

Chcę dzielić się z Wami tym co akurat przyjdzie mi do głowy. Nie lubię się ograniczać, zważając na fakt, że mam milion pomysłów na minutę.

Jeśli jesteście ciekawi co jeszcze będzie się tu pojawiać to zapraszam do obserwowania, M.

Komentarze

Popularne posty

Czy to już pracoholizm?- moja historia

Kolejny dzień wygląda tak samo, poświęcony tylko pracy, bo przecież nie ma nic poza nią. Każda wolna chwila poświęcona na pracę, niby pod pretekstem bycia na bieżąco ze wszystkim, bycia jak najlepszą.

A może czekoladę?

Czekoladę mogę jeść całymi dniami, o każdej porze dnia i nocy. Im  większa tabliczka tym lepiej :) Jednak ta czekolada nie należy do jadalnych- przynajmniej ja nie próbowałam. Pomimo tego i tak zaliczam ją do kategorii, którą uwielbiam- PALETY CIENI <3

Mam dwadzieścia jeden lat i kocham swoje życie

Tak, to właśnie dzisiaj, dwadzieścia jeden lat temu przyszłam na świat. Tamten czas pamiętam tylko ze wspomnień rodziców, którzy zawsze mówią o powodzi i problemach z dojazdem. To właśnie w ten dzień lubię oglądać zdjęcia z czasu gdy byłam młodsza. Cieszę się, że wtedy wywoływało się cały film i zdjęcia są na papierze, bo ma to swój urok.  * Nie wiem czy też tak macie, ale ja wolę zapisywać swój wiek słownie, bo nie odczuwam tego, ile lat już mam. Dwadzieścia jeden to nie jest jeszcze starość, ale gdy zdam sobie sprawę jak ten czas szybko mija, to nim się obejrzę, to czterdziestka na karku jak nic. * Dla mnie 5 lipca to normalny dzień tygodnia, dzień jak każdy inny. Dlatego od kiedy pracuję to nie biorę wolnego. Zachowuję się jak gdyby nigdy nic i cieszę się z faktu, że o moich urodzinach wie zaledwie kilka osób. Nie wiem jak Wy ale ja wolę kilka szczerych życzeń niż składanych na siłę, bo przecież tak wypada. Gdyby ktoś, kilka tygodni temu, zadał mi pytanie czy jestem zadowolona ze s…